אלטרנטור מחיר

עוגן סטרט - שיפוץ ושיווק מכללי חשמל

כדי לטפל בתקלות של האלטרנטור יש שתי אופציות. האופציה הפשוטה היא להחליף את האלטרנטור התקול באלטרנטור חדש. אופציה נוספת היא שיפוץ האלטרנטור הקיים. השאלה בין שתי האופציות תלויה באלטרנטור מחיר בלבד, מבחינת האיכות לא תמיד יש הבדל בין האפשרויות השונות. כי על אף שבדרך כלל מוצר חדש עדיף על פני ישן, אולם במקרה שלנו האלטרנטורים שנמצאים כיום בשוק מיוצרים לרוב בסין והאיכות שלהם לא גבוהה במיוחד. ולעומת זאת באלטרנטור מחיר שיפוץ הוא נמוך בהרבה, ההבדל בין החדשים למשופצים נע סביב כמה מאות ש"ח. מחיר האלטרנטור המשופץ משתנה בין סוגי הרכב והדגמים השונים. מתי אנחנו כן ממליצים להחליף לגמרי את האלטרנטור? אם הרכב ישן ולא ניתן להשיג את החלקים המקוריים המרכיבים את האלטרנטור, או שהם יקרים מדי, מומלץ להחליף לאלטרנטור חדש. אלטרנטור מחיר הוא אחת השאלות השכיחות ביותר שאנו ב"עוגן סטרט" נתקלים בהם.

מתוך ערוץ היוטיוב שלנו:

היתרונות שלנו

מחיר אטרקטיבי

אנחנו היצרנים ובזכות כך תזכו למחיר מעולה ללא פערי תיווך

אחריות

אנחנו מעניקים לכם שישה חודשי אחריות על מגוון המכלולים

ניסיון

ניסיון של 30 שנים בשיפוץ תיקון והרכבה של אלטרנטורים וסטרטרים לכל סוגי הרכבים

שירות מלא

אצלנו תזכו לקבל שירות מלא הכולל פירוק והרכבה של החלק התקול

איך מזהים בעיות באלטרנטור? ראשית חשוב לדעת שהטעינה צריכה לעמוד על 13.5 עד 14.5v כל מספר שחורג מטווח זה הוא לא תקין. זה יכול להיות כתוצאה מרצועה שנקרעה או מפיוז שנשרף, כמו כן, תקלה באלטרנטור יכולה להיגרם כתוצאה מווסת מתח שהתקלקל (שכאמור מהווה סכנה מיידית), וכן בשל רוטור מנותק או פחמים.
  • אם האורות של הרכב מהבהבים או מרצדים או שאתם שמים לב שהם מפיקים אור חזק מדי אל תמשיכו לנסוע, כבו את הרכב, השאירו פרטים כאן באתר ונחזור אליכם באופן מיידי לבצע החלפת אלטרנטור.
  • אם אתם רואים בלוח השעונים שמנורת המצבר דלוקה, זהו בדרך כלל סימן שצריך לבצע החלפת אלטרנטור, בואו אלינו ל"עוגן סטרט" לקבל שירות טוב ואלטרנטור במחיר הטוב בשוק.
  • כדי להסיר דאגה מהראש, קבלו המלצתנו: מפעם לפעם בואו אלינו לבדוק את רצועת האלטרנטור אם איננה שחוקה. כך תוכלו לבצע החלפת אלטרנטור בזמן, להימנע הפתעות ומלהיתקע בכביש.

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

כל מי שיש לו רכב בבעלותו יודע שכאשר הוא משאיר ברכב אור דלוק למשך הלילה או אם הרכב יהיה מותנע זמן רב במצב של עצירה המצבר יתרוקן והרכב לא יתניע. רובנו גם יודעים שהמצבר נטען מעצמו בעת שהרכב נוסע. מעטים יודעים שמי שאחראי להטענת המצבר הוא אלטרנטור לרכב. אפשר לקרוא לו סוג של גנרטור שמספק חשמל למצבר. והנה עובדה שרבים לא יודעים: כשאלטרנטור לרכב לא תקין המצבר יכול להתרוקן במהירות ואתם נדרשים להטעין את המצבר באופן תכוף יחסית. זה קורה הרבה ברכבים ישנים, אנשי מקצוע מסוימים ממליצים על החלפת המצבר שוב ושוב ותולים את התקלה בהתיישנות הרכב. אם אתם רואים שהמצבר מתרוקן בזמן קצר בקשו מהמוסך שיבדוק את מצב האלטרנטור (או הגיעו אלינו ל"עוגן סטרט"…). מצד שני, יש מצבים שמווסת המתח באלטרנטור לרכב משובש והאלטרנטור מטעין את המצבר יותר מדי, במצב שכזה עליכם לפנות במהירות למוסך הקרוב, זה מסוכן!

אנחנו מטפלים בכל סוגי הרכבים:

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבין לקוחותינו

המוסך שלנו הינו מורשה משרד התחבורה