מתנע לרכב

עוגן סטרט - שיפוץ ושיווק מכללי חשמל

מתנע תקול משבית את הרכב שלכם. אם אתם עומדים כרגע ליד הרכב שלכם שהמתנע שלו התקלקל הלחץ וחוסר הוודאות שלכם מובן בהחלט. ולמרות הלחץ היזהרו לא לעשות פעולות פזיזות. אתם צריכים כרגע להחליף או לתקן את המתנע לרכב. החליפו את המתנע לרכב במוצר איכותי שעבר בקרת איכות מחמירה ומבטיח לכם אחריות לחצי שנה ושימוש חסר תקלות לשנים רבות. כפעולת מנע שהדבר לא יקרה שוב שימרו על המתנע, כי כשהוא נשחק, עם הזמן הוא עלול לשתק את הרכב. קבלו מאתנו טיפ למניעת שחיקת המתנע – כשאתם מתניעים את הרכב אתם מכניסים את המפתח לתוך פתח הסטרטר ומסובבים לכיוון קידמת הרכב, יש לשחרר את אחיזת היד מהמפתח מיד בהישמע רעש ההתנעה המוכר. אם תשהו את המפתח זמן רב מדי זה עלול לשחוק את המתנע לרכב שלכם. ובכל אופן אם בעת התנעת הרכב תשמעו רעש משונה שדומה לגריסה פנו אלינו ל"עוגן סטרט" לטיפול בבעיה.

מתוך ערוץ היוטיוב שלנו:

היתרונות שלנו

מחיר אטרקטיבי

אנחנו היצרנים ובזכות כך תזכו למחיר מעולה ללא פערי תיווך

אחריות

אנחנו מעניקים לכם שישה חודשי אחריות על מגוון המכלולים

ניסיון

ניסיון של 30 שנים בשיפוץ תיקון והרכבה של אלטרנטורים וסטרטרים לכל סוגי הרכבים

שירות מלא

אצלנו תזכו לקבל שירות מלא הכולל פירוק והרכבה של החלק התקול

תיקון של סטרטר אינו דבר של מה בכך, יש הרבה שמציעים החלפה או תיקון סטרטר מחיר מפתה, אבל ברוב המקרים מתברר לבסוף שזה יותר יקר… לכן, גם אם נתקעתם אל תתפתו לקנות מוצר לא איכותי. התקשרו אלינו ונראה איך אנו יכולים לעזור לכם. אנחנו טובים ומומחים בשיפוץ ושיווק מכללי חשמל מחלקים מקוריים ואיכותיים. אנו נותנים שירותים למוסכים, למפעלים, לחברות הסעות, מוניות אוטובוסים וכו' (בין לקוחותינו נמנים: חברות ההיסעים 'דן' ו'בון תור', מאפיית אנג'ל ועוד). אצלנו תקבלו תיקון סטרטר מחיר נמוך (בגלל שאתם חוסכים את פערי התיווך), מוצר איכותי וגם שישה חודשי אחריות. אנו עוסקים כבר מעל 30 שנה בתיקון סטרטרים ואלטרנטורים במחירים נוחים. אם אתם צריכים בדחיפות סטרטר אל תתפתו לכל אלו שמבטיחים לכם 'תיקון סטרטר מחיר הכי זול בעיר', התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר "עוגן סטרט" ונחזור אליכם באופן מיידי.

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

בפעולת החלפת סטרטר אנו ב"עוגן סטרט" מפרקים את הסטרטר תחילה, לאחר מכן מנטרלים את ה'פלוס' וה'מינוס', פותחים את ברגי הסטרטר מחליפים את הבית, הפחמים ובעצם אל כל החלקים הפנימיים כמעט. לאחר מכן מנקים את החלקים הפנימיים ומחזירים את המעטפת ויש לכם סטרטר חדש. ואם אנחנו כבר מדברים… שימו לב, חלקי הרכב קשורים אחד לשני, כלומר הם חייבים להיות מתואמים ביניהם. חלק ברכב שלא שומרים עליו ישפיע לרעה על כל המערכת, וכמו כן, אם נדרשת החלפת סטרטר והוא לא יוחלף בזמן הוא עלול להרוס או לגרום לבלייה לחלקים אחרים ברכב. שימוש לא זהיר בסטרטר יזיק לא רק למערכת הסטרטר אלא ישפיע גם על תקינותם של האלטרנטור והמצבר ועוד. אם באתם לחזור מהעבודה והרכב לא מתניע בדקו האם מדובר בבעיה המצריכה החלפת סטרטר או בתקלה של המצבר. פנו אלינו לכל בעיה באלטרנטור או בסטרטר.

אנחנו מטפלים בכל סוגי הרכבים:

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבין לקוחותינו

המוסך שלנו הינו מורשה משרד התחבורה