סטרטר תל אביב

עוגן סטרט - שיפוץ ושיווק מכללי חשמל

אם 'הלך' לכם הסטרטר פנו אלינו ותקבלו שירות לשביעות רצונכם המלאה. כבר למעלה מ-30 שנה (החל מ-1989) אנו מחדשים ומשפצים סטרטרים ואלטרנטורים לכל סוגי הרכבים. אתם מוזמנים לבקר אצלנו בסטרטר תל אביב לתיקון של אלטרנטור או סטרטר במחירים נוחים. אצלנו תוכלו להשיג סטרטר משופץ במחיר הנמוך של סטרטר משופץ אבל באיכות ובנראות של סטרטר חדש. חלקי הסטרטר עוברים אצלנו שימון מחדש וגירוז, הלחמה, חריטה, ליטוש והברקת חלקי האלומיניום של הסטרטר המחודש. כמו כן תוכלו לקבל אצלנו שירות התקנה של הסטרטר. זכרו! אצלנו אתם חוסכים פערי תיווך ותצאו בזול יותר. אנו זמינים לייעוץ בטלפון לבעיות דחופות של היתקעות בדרך וכדומה. אנו נותנים שירות סטרטר תל אביב לכל סוגי החברות במשק ולרכבים בכל גודל, החל מרכבים פרטיים ועד לאוטובוסים, מוניות ועוד. אנו ב"עוגן סטרט" מוכרים חלקים משופצים למוסכים ולעסקים בתחום, ונותנים 6 חודשי אחריות על החלקים, חפשו בגוגל "סטרטר תל אביב".

מתוך ערוץ היוטיוב שלנו:

היתרונות שלנו

מחיר אטרקטיבי

אנחנו היצרנים ובזכות כך תזכו למחיר מעולה ללא פערי תיווך

אחריות

אנחנו מעניקים לכם שישה חודשי אחריות על מגוון המכלולים

ניסיון

ניסיון של 30 שנים בשיפוץ תיקון והרכבה של אלטרנטורים וסטרטרים לכל סוגי הרכבים

שירות מלא

אצלנו תזכו לקבל שירות מלא הכולל פירוק והרכבה של החלק התקול

אם הרכב שלכם לא מתניע הסרט הראשון שעובר לכם בראש הוא שהמצבר התרוקן. זה לא תמיד הכרחי, לפעמים מדובר בסטרטר. מהו הסטרטר? הסטרטר הוא החלק שמתניע את הרכב כשאתם מסובבים את מפתח, הוא מקבל חשמל מ… ניחשתם נכון, מהמצבר. הסטרטר כשמו נותן את ההתנעה הראשונית ולאחר מכן המנוע עובד מעצמו (כמו אש שצריך את ההצתה הראשונית). לזהות תקלה בסטרטר מחיר קצת מורכב, כי כאשר הרכב אינו מתניע זה יכול להיות גם בעיה של המצבר. ואם הבעיה היא אכן של הסטרטר חבל שתחליפו מצבר ואז תגלו שהסטרטר הוא הבעייתי… מה גם שתשלמו על הסטרטר מחיר כפול – גם על הסטרטר וגם על המצבר… אז איך תדעו שמדובר בתקלת סטרטר? אם כשתנסו להתניע את הרכב באמצעות סיבוב המפתח תשמעו קול שלא מאפיין את הרעש הרגיל של ההתנעה, כגון 'תקתוק' וכדומה, הבעיה היא כנראה בסטרטר. אצלנו ב"עוגן סטרט" תוכלו לרכוש סטרטר מחיר טוב.

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

בלי סטרטר לרכב לא תוכלו להשתמש בו. צרו אתנו קשר על מנת לטפל בבעיה. אנו נציע לכם את התיקון המשתלם לכיס שלכם שכמובן אינו נופל באיכות. אפשר להתקין סטרטר חדש ואפשר גם להתקין סטרטר משופץ. הסטרטר המשופץ שאנו ב"עוגן סטרט" מציעים, הוא איכותי ומקצועי, לא תרגישו שום הבדל ותיהנו ממנו שנים רבות. גם אם בכל זאת תקרה תקלה בחצי השנה הראשונה מההחלפה אתם מקבלים מאתנו אחריות על המוצר. ואם אתם כבר באים להחליף סטרטר לרכב אנו ממליצים לכם את מה שאנו ממליצים לרבים מלקוחותינו – הזכירו לנו לבדוק את רצועת האלטרנטור. הרצועה נשחקת ונסדקת עם השנים ועלולה להיקרע בזמן הכי לא נוח… בדיקה ומניעת הבעיה בהקדם תחסוך מכם עוגמת נפש מרובה. הסטרטר לרכב מאפשר לכם להתחיל לנסוע והאלטרנטור מאפשר את ההמשך, הקפידו על שלימותם ותקינותם של שני חלקים אלו ותיסעו יותר רגועים ובטוחים למחוז חפצכם…

אנחנו מטפלים בכל סוגי הרכבים:

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבין לקוחותינו

המוסך שלנו הינו מורשה משרד התחבורה