שיפוץ סטרטר

עוגן סטרט - שיפוץ ושיווק מכללי חשמל

פעמים רבות, רכב שלא ניתן להתניע זה בגלל שהסטרטר שלו תקול. אם בזמן ניסיון ההטענה הוא משמיע קולות משונים, של גריסה וכדומה, הבעיה היא כנראה בסטרטר ולא במצבר או באלטרנטור, והבשורה היא שניתן לעשות שיפוץ סטרטר. על כל בעיה בסטרטר, באלטרנטור או במצבר, חייגו אלינו ונענה לכם מיידית. אנו ב"עוגן סטרט" עושים גם פירוק והרכבה של החלקים שאנו מוכרים, ונותנים שירות מקצועי ואדיב ומחירים ותשלומים נוחים. אצלנו עושים תיקון ושיפוץ סטרטר לכל סוגי הרכב במחירים מומלצים ונוחים וללא פערי תיווך. אם אתם מחפשים סטרטר לסיטרואן ברלינגו, לקיה פיקנטו, למאזדה 3, להונדה סיוויק, ליונדאי אקסנט או לכל רכב אחר, אנחנו הכתובת. אנו נעשה לכם הרכבה מקצועית המונעת בעיות בעתיד וכן ניתן לכם 6 חודשי אחריות על המוצר. כשאתם קונים אצלנו סטרטר אתם קונים ישירות מהיצרן ללא פערי תיווך. התקשרו אלינו עכשיו לתיקון או שיפוץ סטרטר.

מתוך ערוץ היוטיוב שלנו:

היתרונות שלנו

מחיר אטרקטיבי

אנחנו היצרנים ובזכות כך תזכו למחיר מעולה ללא פערי תיווך

אחריות

אנחנו מעניקים לכם שישה חודשי אחריות על מגוון המכלולים

ניסיון

ניסיון של 30 שנים בשיפוץ תיקון והרכבה של אלטרנטורים וסטרטרים לכל סוגי הרכבים

שירות מלא

אצלנו תזכו לקבל שירות מלא הכולל פירוק והרכבה של החלק התקול

לפני שנדבר על שיפוץ אלטרנטור נסביר: שמעתם בטח רבות על האלטרנטור, אבל מה בדיוק התפקיד שלו. האלטרנטור מורכב ממוט מגנטי וסליל וכן רצועה המחברת בינו לבין המצבר. כשמפעילים את הרכב הרצועה מתחילה לנוע על המסלול שלה ומזיזה את המוט. האלטרנטור שאמצעות התנועה המתמדת שלו יש לו אנרגיה מכנית והוא הופך את האנרגיה שלו לאנרגיה חשמלית. האלטרנטור מטעין את המצבר של הרכב, אולם הוא בעצמו צריך להיטען, אם הוא נטען בין 13.5 v ל-14.5 v הוא במצב תקין. אם האלטרנטור שלכם הפסיק לעבוד והרכב אינו מתניע עדיף שיפוץ אלטרנטור מבית עסק אמין מאשר אלטרנטור חדש שאתם לא יודעים מתי הוא יחליט לשבות. גם מבחינת המחיר אופציית האלטרנטור המשופץ עדיפה, עלותה היא כמה מאות שקלים מתחת לעלות אלטרנטור חדש באיכות תוצרת סינית. פנו אלינו ל"עוגן סטרט" לשיפוץ אלטרנטור וקבלת ייעוץ.

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

אם אתם צריכים להחליף רהיט בבית ודאי תרצו שהוא יהיה רהיט איכותי ומיוצר על ידי איש מקצוע בעל ניסיון בתחום. גם כשאתם צריכים החלפת סטרטר לרכב, חשוב להקפיד שיהיה מוצר איכותי ויהיה מיוצר על ידי חברה שיש לה פיקוח של מכון התקנים הישראלי ושל משרד התחבורה ובעלת ניסיון. חברה שעוסקת כבר 30 שנה בהחלפת סטרטרים סביר להניח שהיא נתקלה כבר בכל סוגי הבעיות בהחלפת סטרטר לרכב וגם יש לה מידע לגבי תיקונים חוזרים ודרכי התמודדות איתם. המחירים שלנו הם ללא פערי תיווך ולכן הם זולים משמעותית. אם אתם שומעים רעש משונה בעת התנעת פנו אלינו על מנת שנבדוק מה מקור הבעיה ונציע החלפת סטרטר לרכב. נבדוק אם הבעיה באלטרנטור או במצבר ולאחר שנשלול בעיה אחרת, נטפל בבעיית הסטרטר ובאופן כללי שיפוץ של הסטרטר הנעשה באמצעות חברה אמינה כמו למשל "עוגן סטרט", הוא עדיף על פני קנייה של סטרטר חדש.

אנחנו מטפלים בכל סוגי הרכבים:

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבין לקוחותינו

המוסך שלנו הינו מורשה משרד התחבורה