תיקון אלטרנטור

עוגן סטרט - שיפוץ ושיווק מכללי חשמל

האלטרנטור הוא חלק מאוד חשוב ברכב, הוא מטעין בעצם את המצבר ומאפשר למצבר לספק את החשמל לרכב. לאחר מספר שנים של שימוש ברכב האלטרנטור נשחק או הרצועה המחברת אותו למצבר ואז יש צורך לבצע תיקון אלטרנטור. כמו כן, כאשר האלטרנטור מראה סימני תקלה, ולעיתים גם מצבר שמאותת על תקלה מרמז על כך שצריך להחליף או לתקן את האלטרנטור. לפעמים נמליץ על החלפה ולפעמים על תיקון אלטרנטור, תלוי בנסיבות. אם אתם רוצים תיקון מהיר, החלפת האלטרנטור עדיפה. אולם אם תרצו אלטרנטור איכותי יותר עם אחריות שלנו ל-6 חודשים אופציית התיקון עדיפה לכם. שכן תיקון שאנו ב"עוגן סטרט" עושים, עדיף על פני אלטרנטור לא איכותי מסין. כמשפצים את האלטרנטור מחליפים את חלקי האלטרנטור השונים, כמו המסבים והפחמים, לחלקים חדשים. חורטים את טבעות הנחושת ברוטור, מחליפים חלקי חשמל פגומים וכל מה שנדרש. לאחר תיקון אלטרנטור הוא עובר בדיקה ממוחשבת ובקרת איכות קפדנית.

מתוך ערוץ היוטיוב שלנו:

היתרונות שלנו

מחיר אטרקטיבי

אנחנו היצרנים ובזכות כך תזכו למחיר מעולה ללא פערי תיווך

אחריות

אנחנו מעניקים לכם שישה חודשי אחריות על מגוון המכלולים

ניסיון

ניסיון של 30 שנים בשיפוץ תיקון והרכבה של אלטרנטורים וסטרטרים לכל סוגי הרכבים

שירות מלא

אצלנו תזכו לקבל שירות מלא הכולל פירוק והרכבה של החלק התקול

אלטרנטור תקול גורם לבעיות טעינה של המצבר ולסבל רב לבעל הרכב. כשהאלטרנטור תקול תצטרכו לעתים להטעין את המצבר כל בוקר לפני שתצאו לעבודה, כאילו אתם עובדים במוסך אלטרנטור תל אביב… אצלנו ב"עוגן סטרט" תוכלו למצוא אלטרנטורים לכל סוגי הרכבים. ביניהם – סיטרואן, סקודה, פולקסווגן, קיה, מיצובישי, פורד ועוד. אנחנו יצרנים רשמיים של אלטרנטור תל אביב ולכן תמצאו אצלנו אלטרנטורים משופצים או חדשים במחירים הטובים ביותר בשוק, ללא פערי תיווך. אצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי לגבי בעיות של המצבר והאלטרנטור, ניתן לכם מידע שחשוב לדעת בעת החלפת אלטרנטור, וייעוץ לגבי כדאיות ומחירים. כמו כן, אנו מציעים פתרונות לבעיות סטרטר ובעצם לכל בעיות החשמל ברכב. חברתנו פועלת כבר יותר מ-30 שנה בייצור, שיפוץ, חידוש והתקנה של סטרטרים ואלטרנטורים לכל סוגי הרכבים. אצלנו תקבלו 6 חודשי אחריות על חלקי החילוף לרכב ותנאי תשלום נוחים. חשמלאות לרכב זה אנחנו! תמיד תמצאו אותנו בחיפוש: "אלטרנטור תל אביב".

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

כשהאלטרנטור מפסיק לעבוד הרכב לא מסוגל להתניע. כשהאלטרנטור לא עובד אי אפשר לפתוח ולנעול את הרכב, אי אפשר לסגור את חלון הרכב, ועוד שלל בעיות שנוצרות כתוצאה מכך. לפעמים זה רק בעיה של המצבר שהתבזבז בגלל אור שדלק כל הלילה. ולכן עדיף קודם כל לבדוק את תקינות המצבר – אולי הבעיה היא בעצם רק במצבר והפתרון קל בהרבה מאשר תיקון אלטרנטור. בשביל קצר של המצבר אתם לא צריכים איש מקצוע, רק כבלים וחברים… אבל אם הבעיה אינה נפתרת או שהיא חוזרת על עצמה למחרת תצטרכו להחליף לאלטרנטור משופץ או חדש. כדי להחליף את האלטרנטור תוכלו להגיע אלינו – ל"עוגן סטרט" להחלפה מקצועית של אלטרנטור משופץ או חדש, לפי הצורך והכדאיות הכלכלית. על פי רוב נציע אלטרנטור משופץ, הוא אמין יותר, זול יותר ואיכותי יותר מאלטרנטורים חדשים סיניים.

אנחנו מטפלים בכל סוגי הרכבים:

הרכב לא מתניע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מבין לקוחותינו

המוסך שלנו הינו מורשה משרד התחבורה